UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można. Nikt ci nie broni. Jeżeli masz firmę która potrafi to wykonać to dlaczego nie ? Ale uważaj. Jak chcesz być dobrze postrzegany w lokalnych mediach Portelikach itp to najlepiej jakbyś za darmo wszystko wykonał.