UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szyderca... przemyśl swoje zbyt szybkie wnioski i analizuj wielopłaszczyznowo, widziałem i czytałem i to mi wystarczy, nie musze być tam 300 godzin aby wyrazić swoje zdanie. Impreza jest banalna, nudna, chaos, mało reprezentatywne to jest dla miasta. Elbląg to 100 tysięcy innych ludzi i zaręczam, że nawet połowa ludzi nie wie o tej imprezie i nie uczestniczy, więc nie podniecaj się. Wyciagam swoje wnioski i wiem jakim ty jesteś człowiekiem, obrońca imprezy haha. Każdy mierzy swoją miarką to w co wierzy. twoja ocena mojej osoby mnie zupełnie nie interesuje. Nie pozdrawiam!