UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można. Nikt ci nie broni. Jeżeli masz firmę która potrafi to wykonać to dlaczego nie ? Ale uważaj. Jak chcesz być dobrze postrzegany w lokalnych mediach Portelikach itp to najlepiej jakbyś za darmo wszystko wykonał.