UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem urzednicy w Egu nie czują bluesa i to od lat. Taki jazzblag na przyklad to jak goracy kartofel odrzucili w stronę GEl i parę lat to funkcjonowało aż galerii się odechciało i festiwal po cichu zszedł. Tu jest myślenie gminne, urządzić dożynki w postaci dni miasta albo wziąć na pokład aktywistę który odfajkuje za cała resztę festiwal który już wcześniej robił i mamy zaptaszkowe że coś tam się odbyło. Taki prezydent Suwałk, facet w wieku zaawansowanym A rozumie co festiwal może zrobić dla miasta, angażuje się od lat i to przynosi efekty. zainteresowanych odsyłam na strony SBF