A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyprowadźcie się wszyscy komentatorzy z tego Elbląga skoro wszystko jest złe! Po co macie się złościć i denerwować. W innych miastach pewnie jest lepiej na pewno porównywaliście skoro narzekacie. będziecie mieć w końcu spokój. Niczego nie potraficie docenić, co by nie zrobiła władza zawsze jest źle! Wspaniała z Was motywacja. Współczuję prezydentowi, że musi zarządzać miastem z niewdzięcznymi mieszkańcami.
Wybudujcie jeszcze metro
Tylko żeby nie była 'odwadniana' tak, jak Druskiennicka. Nie wiem kto po przeróbkach i poprawkach odebrał te prace, ale woda stoi. Plus będzie gorzej bo tam jest dojazd do nowego osiedla, niestety. Ciężki sprzęt robi robotę, niszczy płyty bo chłopaki szybko i niebezpiecznie jeżdżą.
Przedszkole jest prywatną własnością córki dewelopera, który wybudował i za wielkie pieniądze sprzedał ludziom mieszkania w sąsiadujących 2 budynkach. Dlaczego prywatne przedsiębiorstwo miałoby korzystać ze środków publicznych przeznaczonych na budowę drogi publicznej? Przecież ta firma zarabia na tym, że rodzice oddają tam dzieci, to nie jest działalność charytatywna. Niech ewentualne miejsca parkingowe finansuje wyłącznie właścicielka przedszkola. W innym wypadku środki publiczne zostaną wydatkowane niezgodnie z prawem.
OPACZEWSKI A TY CO KOLEŻKA jankowiakowo-rogo. BUJAJ SIĘ PISOWSKA PA.. O.Będziemy kontrolować tą inwestycję.
Opaczewskiiii a jak tam twoja expertyza wiaduktu na Lotniczej? ja zauważyłem, że się już nie interesujesz tematem bo już okrzepł i uleciał a wiadukt stoi.... zrobiłeś zadymę i teraz twarz do wiadra wsadziłeś i myślisz, że nikt nie pamięta? Pamiętamy jak się ośmieszyłeś....
Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)
Tyle inwestycji czeka na wykonanie lub remont a tu ulica, która nic nie wnosi dla mieszkańców bo jest ślepa jest budowana poza kolejnością.... ale mamy klimat.
to się okaże czy dalej istnieje układ polityczny. tatuś za komuny miał. ale córeczkę będziemy blokować.
@KapitanSzyderca - KapitanSzyderca domy były SPRZEDAWANA za czasów PRL. Min na zatorzu ludzie spłacali swoje domy do końca lat '80,przez 30 lat. Przestań pisać BZDURY