UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko żeby nie była 'odwadniana' tak, jak Druskiennicka. Nie wiem kto po przeróbkach i poprawkach odebrał te prace, ale woda stoi. Plus będzie gorzej bo tam jest dojazd do nowego osiedla, niestety. Ciężki sprzęt robi robotę, niszczy płyty bo chłopaki szybko i niebezpiecznie jeżdżą.
Yhy