UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko żeby nie była 'odwadniana' tak, jak Druskiennicka. Nie wiem kto po przeróbkach i poprawkach odebrał te prace, ale woda stoi. Plus będzie gorzej bo tam jest dojazd do nowego osiedla, niestety. Ciężki sprzęt robi robotę, niszczy płyty bo chłopaki szybko i niebezpiecznie jeżdżą.

Yhy