UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyprowadźcie się wszyscy komentatorzy z tego Elbląga skoro wszystko jest złe! Po co macie się złościć i denerwować. W innych miastach pewnie jest lepiej na pewno porównywaliście skoro narzekacie. będziecie mieć w końcu spokój. Niczego nie potraficie docenić, co by nie zrobiła władza zawsze jest źle! Wspaniała z Was motywacja. Współczuję prezydentowi, że musi zarządzać miastem z niewdzięcznymi mieszkańcami.

nienawidze

Anuluj