UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Opaczewskiiii a jak tam twoja expertyza wiaduktu na Lotniczej? ja zauważyłem, że się już nie interesujesz tematem bo już okrzepł i uleciał a wiadukt stoi.... zrobiłeś zadymę i teraz twarz do wiadra wsadziłeś i myślisz, że nikt nie pamięta? Pamiętamy jak się ośmieszyłeś....

mieszkańcy pamiętają...