45
15.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@mieszkańcy pamiętają... - a ja jeszcze pamietam jak opaczewski chcial zabierac ziemie euhe wlascicielow pisowcowi jak jeszcze nie byl w pisie, ale szybko pousuwal artykuly o tym fakcie
(2025.04.17)
Pazerność deweloperki nie zna granic! To nie jest przedszkole samorządowe. Czy każdej prywatnej firmie miasto teraz zbuduje parking? Mieszkańcy Nowogródzkiej mają dość cwaniactwa i układów rodem z komuny.
S (2025.04.18)

info

5  
  0
miasto każdej prywatnej firmie podnosi podatki i opłaty, żeby wybudować ulicę znajomym królika.
(2025.04.19)

info

2  
  0
Trzeba było się uczyć tłuku, zarabiał byś więcej i mieszkał byś tu razem z nami.
(2025.04.19)
Do szkoły trzeba było chodzić. Wykształcić się i zarabiać więcej. Teraz dupka szczypie bo Cię nie stać?
Rampampam (2025.04.19)
A kiedy zostaną zaspokojone potrzeby mieszkańców ulicy Ogrodowej, Stefczyka. Dziura na dziurze od wielu lat. Najbardziej zaniedbane ulice
Godzzzz (2025.04.21)

info

1  
  2
Nowogródzka !!, blok, mieszkanie około 70m2,stan deweloperski - parapety, drzwi wejściowe antywłamaniowe, próg, ściany wycekolowane, 2-krtonie malowane na biało, koszt 260 tys. zł. Nowogródzka #, blok, mieszkanie około 62m2,stan deweloperski - stolarka okienna, tynki na ścianach, koszt 300 tys.. Wystarczyło podjąć męską decyzję o zakupie mieszkania. Tyle albo aż tyle. Teraz pozostała tylko zazdrość. Inwestycje w obrębie "ludzi decyzyjnych" trwają, zapraszamy w Nasze kręgi.
Zostań Naszym sąsiadem. (2025.04.22)

info

0  
  0
Co nie zmienia faktu, że nie zgadzam się na budowę parkingu dla prywatnego przedsiębiorcy z publicznych pieniędzy.
Zostań Naszym sąsiadem. (2025.04.22)

info

1  
  0
Piotr Opaczewski hmmm pewnie tam mieszka albo ma jakąś nieruchomosc kiedy to się skaczy???Panie prezydencie naprawdę to ma tak wyglądać ludzie mają jak się dostać do centrum z Bielan a nawet z krasnego ale ludzie z DĄBROWY to niech jeszcze poczekają bo przecież lasem też można chodzić. ŻENADA.
(2025.04.23)

info

0  
  0
Bogaci odprowadzaja wieksze podatki. Wiec mzoe cos im sie zaley procz utrzymywania nierobow?
Znafca (2025.04.23)