UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - KapitanSzyderca domy były SPRZEDAWANA za czasów PRL. Min na zatorzu ludzie spłacali swoje domy do końca lat '80,przez 30 lat. Przestań pisać BZDURY


Anuluj