UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)


Anuluj