UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)
Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)