UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Opaczewskiiii a jak tam twoja expertyza wiaduktu na Lotniczej? ja zauważyłem, że się już nie interesujesz tematem bo już okrzepł i uleciał a wiadukt stoi.... zrobiłeś zadymę i teraz twarz do wiadra wsadziłeś i myślisz, że nikt nie pamięta? Pamiętamy jak się ośmieszyłeś....

mieszkańcy pamiętają...

Anuluj