A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widocznie tam jakieś pryncypały mieszkają, że miasto będzie budować im drogę w pierwszej kolejności. A naiwni elblążanie zapłacą za to ze swoich podatków.
Ta ulica to jakieś nieporozumienie. Faktycznie słuszne są pretencję elblążan że sponsorują bogatym ulicę nie mając nic w zamian.
opaczewski, weź odejdź...
Nie gadać tyle, nie pisać, tylko brać się do roboty, forsa jest a ci dalej mielą ozorami juz od 2023,... mamy już 2025 r. - róbcie raz a porządnie, a nie.. może dołożymy kilka parkingów a to znowu coś przeprojektować, ci ulepszacze to są notoryczni spowalniacze- wygląda to tak jakby ich pensje od tego zależały, a może to I słuszny trop, bo im dłużej przy żłobie, tym więcej pobranych pensji.
prywatne przedszkole powinno w swoim zakresie zapewnić miejsca postojowe.
towarzysz opaczewski sam tam mieszka czy wozi bombelki do przedszkola ze akurat o to sie upomnial?
Ja bym jw=eszcze basen odkryty sobiue zażyczył!
A co zdziwiony ?
Pewnie!!! Panie Radny, proponuję jeszcze basen i małą siłownię oraz ogrodźmy cały teren, aby dziki Wam nie srały. P.S. To jest chore, że pseudodeweloperzy budują w środku pola, a potem my wszyscy musimy budować drogi!!!
@KapitanSzyderca - Szeregowy, a Ty nie masz tam drogi? Nie jest odśnieżana przez Miasto? Standard Ci się lepszy marzy, co? To może przejdź z czapką po Sąsiadach i zróbcie ściepę, a nie od lat żebracie, żeby Wam podatnicy wybudowali drogę ekspresową!!! To się po prostu robi żenujące :(