UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
OPACZEWSKI A TY CO KOLEŻKA jankowiakowo-rogo. BUJAJ SIĘ PISOWSKA PA.. O.Będziemy kontrolować tą inwestycję.
rysiu! mieszkańcy pozdrawiaj
OPACZEWSKI A TY CO KOLEŻKA jankowiakowo-rogo. BUJAJ SIĘ PISOWSKA PA.. O.Będziemy kontrolować tą inwestycję.
rysiu! mieszkańcy pozdrawiaj