Wybrany wątek opinii
opaczewski, weź odejdź...
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Opaczewskiiii a jak tam twoja expertyza wiaduktu na Lotniczej? ja zauważyłem, że się już nie interesujesz tematem bo już okrzepł i uleciał a wiadukt stoi.... zrobiłeś zadymę i teraz twarz do wiadra wsadziłeś i myślisz, że nikt nie pamięta? Pamiętamy jak się ośmieszyłeś....
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@mieszkańcy pamiętają... - a ja jeszcze pamietam jak opaczewski chcial zabierac ziemie euhe wlascicielow pisowcowi jak jeszcze nie byl w pisie, ale szybko pousuwal artykuly o tym fakcie
Do moderacji
Odpowiedz
3
0