UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przedszkole jest prywatną własnością córki dewelopera, który wybudował i za wielkie pieniądze sprzedał ludziom mieszkania w sąsiadujących 2 budynkach. Dlaczego prywatne przedsiębiorstwo miałoby korzystać ze środków publicznych przeznaczonych na budowę drogi publicznej? Przecież ta firma zarabia na tym, że rodzice oddają tam dzieci, to nie jest działalność charytatywna. Niech ewentualne miejsca parkingowe finansuje wyłącznie właścicielka przedszkola. W innym wypadku środki publiczne zostaną wydatkowane niezgodnie z prawem.