Wybrany wątek opinii
to powinien fundować deweloper który zarobił fortunę na mieszkaniach i domkach a nie publicznej-naszej kasy ! Niech mieszkańcy wpłacą jakąś kwotę a miasto częściowo dołoży.
Do moderacji
Odpowiedz
33
12
Miasto jest odpowiedzialne za infrastrukturę. Jeżeli miasto się rozrasta, to też jest odpowiedzialne za infrastrukturę w nowopowstałych miejscach. Według Ciebie tam są inni mieszkańcy, niż ci, którzy dostali w poniemieckich i po-PRL-owskich spadkach mieszkania i domy za darmo, przy których już były ulice? Zwyczajna zawiść przez ciebie przemawia.
Do moderacji
Odpowiedz
19
19
@KapitanSzyderca - Szeregowy, a Ty nie masz tam drogi? Nie jest odśnieżana przez Miasto? Standard Ci się lepszy marzy, co? To może przejdź z czapką po Sąsiadach i zróbcie ściepę, a nie od lat żebracie, żeby Wam podatnicy wybudowali drogę ekspresową!!! To się po prostu robi żenujące :(
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@KapitanSzyderca - KapitanSzyderca domy były SPRZEDAWANA za czasów PRL. Min na zatorzu ludzie spłacali swoje domy do końca lat '80,przez 30 lat. Przestań pisać BZDURY
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Trzeba było się uczyć tłuku, zarabiał byś więcej i mieszkał byś tu razem z nami.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1