Wybrany wątek opinii

to powinien fundować deweloper który zarobił fortunę na mieszkaniach i domkach a nie publicznej-naszej kasy ! Niech mieszkańcy wpłacą jakąś kwotę a miasto częściowo dołoży.
(2025.04.15)
Miasto jest odpowiedzialne za infrastrukturę. Jeżeli miasto się rozrasta, to też jest odpowiedzialne za infrastrukturę w nowopowstałych miejscach. Według Ciebie tam są inni mieszkańcy, niż ci, którzy dostali w poniemieckich i po-PRL-owskich spadkach mieszkania i domy za darmo, przy których już były ulice? Zwyczajna zawiść przez ciebie przemawia.
KapitanSzyderca (2025.04.15)
@KapitanSzyderca - Szeregowy, a Ty nie masz tam drogi? Nie jest odśnieżana przez Miasto? Standard Ci się lepszy marzy, co? To może przejdź z czapką po Sąsiadach i zróbcie ściepę, a nie od lat żebracie, żeby Wam podatnicy wybudowali drogę ekspresową!!! To się po prostu robi żenujące :(
(2025.04.16)
Czyli standard biedni mają finansować bogatych ( ci których nie stać na domki a nawet na mieszkanie tylko wynajmują od kogoś mają z podatków finansować drogę tym co ich stać na domi i limuzyny !!!)
(2025.04.17)
@KapitanSzyderca - KapitanSzyderca domy były SPRZEDAWANA za czasów PRL. Min na zatorzu ludzie spłacali swoje domy do końca lat '80,przez 30 lat. Przestań pisać BZDURY
(2025.04.17)
Trzeba było się uczyć tłuku, zarabiał byś więcej i mieszkał byś tu razem z nami.
(2025.04.19)
Powrót do komentarzy