A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblążankaaa - Oczywiście, może się źle wyraziłem, argumenty za rozwiązaniem w postaci głosowania zostały przyjęte. Mieszkance bardzo dziękuję za determinacje, bo pokazuje to, że jest oddolna sprawa, która bardzo interesuje Elblążan
Missan to jednak inna, lepsza bajka niż Wróbel
A po co Wschodnia ? Jak tu potrzebna jest północno zachodnia. Rozbudowują Modrzewinie a ani północnego dworca PKS ani PKP.
Słaba łączność dla ludzi nie posiadających auta.
Ja bym budował… tu nie ma na co czekać. Konsultacje już były i gdzie wtedy było NE? Teraz się obudzili? Wyczuwam tu jakąś próbę lansowania się co niektórych osób. Zaistnienia w przestrzeni publicznej.
@ArturPytliński - to jak się ma - jedna mieszkanka przeciwko budowie ulicy dla tysięcy mieszkańców Elbląga, no jak?
Jeezzuuu!!! Dziesiątki tysięcy mieszkańców chcą ulicy oraz obwodnicy Wschodniej a Pan Missan rozczulił się nad jedną mieszkanką. To nie żadna demokracja tylko jakaś kłoda rzucona pod nogi nam elblążanom.
Dlaczego Nowy Elbląg tak nie protestował przy totalnej wycince setek drzew między Marymoncką, Sybiraków i Chrobrego przez PiSowską firmę Wody Polskie, czyli w Bażantarni ?
Szkoda, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem. Większość środowisk/osób nie jest przeciwna Wschodniej, tylko jej przebiegowi. I mimo że sam nie popieram wariantu NE, bo jako kierowca gdy już będę przy Straży to nie widzę sensu wtedy skręcać w nową drogę, to jestem przeciwny odcięciu Góry Chrobrego od Bażantarni, bo uważam to za szkodę dla całego kompleksu. Dlatego popieram wariant 1.I nawet jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to fajnie by było gdyby ludzie jakoś merytorycznie ze sobą dyskutowali a nie obrzucali się mięsem w komentarzach. Ale to się raczej nie wydarzy. Panie Arturze, oby więcej takich osób jak pan w mieście.
Budować i przestać wreszcie debatować. Ile można??? To Rada Miejska z samym Panem Prezydentem powinna decydować o jakimkolwiek wariancie skoro nikt nie jest przeciwny budowie takiej czy innej ulicy a jak kto woli obwodnicy. Wszyscy chcą i mówią budować. Dla mnie bez znaczenia czy taki czy inny wariant. Najważniejsze żeby nie wybudowali takiej obwodnicy jak tę którą zalały wody pokopalniane.7,5 miliona złotych poszło z wodą lub pod wodę jak kto woli.
Moim zdaniem droga powinna powstać. Jestem na TAK