UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budować i przestać wreszcie debatować. Ile można??? To Rada Miejska z samym Panem Prezydentem powinna decydować o jakimkolwiek wariancie skoro nikt nie jest przeciwny budowie takiej czy innej ulicy a jak kto woli obwodnicy. Wszyscy chcą i mówią budować. Dla mnie bez znaczenia czy taki czy inny wariant. Najważniejsze żeby nie wybudowali takiej obwodnicy jak tę którą zalały wody pokopalniane.7,5 miliona złotych poszło z wodą lub pod wodę jak kto woli.