A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Łapy precz od Bażantarni! Projekt wschodnia nalezy jak najszybciej zaniechac a odpowiedzialnych za wybetonowanie obecnego odcinka do lesniczowki ukarac za niegospodarnosc na minimum 10 lat odsiadki. Ludzie kto to widział prowadzic ruchliwa obwodnice przez ten piekny las miejski. We lbach sie tym POwcom POprzewracało!
@Jawamwójtaniewybierałem - Psychiatrzy w Elblągu przyjmują także prywatnie.
@Jawamwójtaniewybierałem - Ech, ty sam jesteś obwodnica a skoro udziału w wyborach nie bierzesz to zamilknij bo nie masz moralnego prawa zabierać głosu
Do Bażantarni droga nie wchodzi, granicy PKWE nie przekracza, to nie jest żadna obwodnica, a normalna, wąska, jednojezdniowa droga dla samochodów osobowych. Do tego przecięcia szlaku żółtego nie będzie bo droga pójdzie przekopem albo zostanie nakryta, żeby można było górą jeździć rowerem czy też chodzić piechotą bez kontaktu z autami. Także, budować.
Missan a Wróblewski to dwa światy. Przypominacie sobie, jak Wróbel argumentował. Masakra
Nie mówiąc o wyjeździe z ulic Szwoleżerów czy Ułańskiej....
Kto pisze te komętarze w godzinach pracy? Za robotę się wziąć a wy jak za ko. uny czy się stoi zy się lerzy kasa w budżetówce się nalerzy.
Edukację skończyłeś na pierwszej klasie nieuku?
tak tak budowa budować i tak "genialnie" zbudowali sąd na Płk Dąbka że nie ma miejsc parkingowych dla ludzi !! Jak budować to z GŁOWĄ !!!! a nie budowanie dal samego budowania, to ma służyć dla ludzi a nie utrudniać im życie !
@Jawamwójtaniewybierałem - a ty jak długo siedzisz pisowski prowokatorze?