UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ArturPytliński - to jak się ma - jedna mieszkanka przeciwko budowie ulicy dla tysięcy mieszkańców Elbląga, no jak?
ooo
@ArturPytliński - to jak się ma - jedna mieszkanka przeciwko budowie ulicy dla tysięcy mieszkańców Elbląga, no jak?
ooo