UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblążankaaa - Oczywiście, może się źle wyraziłem, argumenty za rozwiązaniem w postaci głosowania zostały przyjęte. Mieszkance bardzo dziękuję za determinacje, bo pokazuje to, że jest oddolna sprawa, która bardzo interesuje Elblążan

ArturPytliński