Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem droga powinna powstać. Jestem na TAK
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Nikt nie mówi, że nie ma powstać, tylko żeby nie ingerowała w Bażantarnię. O to się rozchodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3