Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem droga powinna powstać. Jestem na TAK
(2025.04.09)
Nikt nie mówi, że nie ma powstać, tylko żeby nie ingerowała w Bażantarnię. O to się rozchodzi.
(2025.04.09)
Powrót do komentarzy