UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym budował… tu nie ma na co czekać. Konsultacje już były i gdzie wtedy było NE? Teraz się obudzili? Wyczuwam tu jakąś próbę lansowania się co niektórych osób. Zaistnienia w przestrzeni publicznej.

Budować budować