UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążankaaa - Oczywiście, może się źle wyraziłem, argumenty za rozwiązaniem w postaci głosowania zostały przyjęte. Mieszkance bardzo dziękuję za determinacje, bo pokazuje to, że jest oddolna sprawa, która bardzo interesuje Elblążan

ArturPytliński

Anuluj