UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążankaaa - Oczywiście, może się źle wyraziłem, argumenty za rozwiązaniem w postaci głosowania zostały przyjęte. Mieszkance bardzo dziękuję za determinacje, bo pokazuje to, że jest oddolna sprawa, która bardzo interesuje Elblążan
ArturPytliński