UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeezzuuu!!! Dziesiątki tysięcy mieszkańców chcą ulicy oraz obwodnicy Wschodniej a Pan Missan rozczulił się nad jedną mieszkanką. To nie żadna demokracja tylko jakaś kłoda rzucona pod nogi nam elblążanom.


Anuluj