UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeezzuuu!!! Dziesiątki tysięcy mieszkańców chcą ulicy oraz obwodnicy Wschodniej a Pan Missan rozczulił się nad jedną mieszkanką. To nie żadna demokracja tylko jakaś kłoda rzucona pod nogi nam elblążanom.
Jeezzuuu!!! Dziesiątki tysięcy mieszkańców chcą ulicy oraz obwodnicy Wschodniej a Pan Missan rozczulił się nad jedną mieszkanką. To nie żadna demokracja tylko jakaś kłoda rzucona pod nogi nam elblążanom.