UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co Wschodnia ? Jak tu potrzebna jest północno zachodnia. Rozbudowują Modrzewinie a ani północnego dworca PKS ani PKP. Słaba łączność dla ludzi nie posiadających auta.

Spec

Anuluj