UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co Wschodnia ? Jak tu potrzebna jest północno zachodnia. Rozbudowują Modrzewinie a ani północnego dworca PKS ani PKP. Słaba łączność dla ludzi nie posiadających auta.
Spec
A po co Wschodnia ? Jak tu potrzebna jest północno zachodnia. Rozbudowują Modrzewinie a ani północnego dworca PKS ani PKP. Słaba łączność dla ludzi nie posiadających auta.
Spec