UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego Nowy Elbląg tak nie protestował przy totalnej wycince setek drzew między Marymoncką, Sybiraków i Chrobrego przez PiSowską firmę Wody Polskie, czyli w Bażantarni ?
Dlaczego Nowy Elbląg tak nie protestował przy totalnej wycince setek drzew między Marymoncką, Sybiraków i Chrobrego przez PiSowską firmę Wody Polskie, czyli w Bażantarni ?