54
09.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jesteś jak cymbał udający mądrale. Zlanazłem właśnie drugie zero w pis, a wiesz co oznaczają dwa zera?
(2025.04.09)
"Mnustwo" i "kożystają"! O braku przecinka nie wspomnę. Brawo! Wspaniale! Kilku polonistów, właśnie odebrało sobie życie...
(2025.04.09)
"Komętarze", "nalerzy"... Słów brak by to "skomętować"...
(2025.04.09)
Słownik ortograficzny jest też w necie, polecam używać.
(2025.04.09)
Nikt nie mówi, że nie ma powstać, tylko żeby nie ingerowała w Bażantarnię. O to się rozchodzi.
(2025.04.09)
Do Bażantarni droga nie wchodzi, granicy PKWE nie przekracza, to nie jest żadna obwodnica, a normalna, wąska, jednojezdniowa droga dla samochodów osobowych. Do tego przecięcia szlaku żółtego nie będzie bo droga pójdzie przekopem albo zostanie nakryta, żeby można było górą jeździć rowerem czy też chodzić piechotą bez kontaktu z autami. Także, budować.
(2025.04.09)
To jest dokładnie to samo tylko kolor opakowania zmienili a w środku ta sama zgnilizna. Nawet ten sam sterownik w postaci motorówki.
Lustfer (2025.04.10)
Kłamiesz! Podejdź bokiem żółtym szlakiem wzdłuż góry Chrobrego, zejdź dalej żółtym w kierunku leśniczówki dochodzisz do betonu i pętli z asfaltu droga będzie szła od tej pętli w lewo przecinając żółty szlak to była trasa zawodów biegów ultra wysoczyzna a także licznych zawodów MTB. Władze miasta mają to gdzieś, zniszczą ten kawał bażantarni i zrobię wszystko aby ich odwołać. Prezydent i rada miejska do obalenia.
Norek (2025.04.10)
@Norek - powiem tak. GÓRA CHROBREGO to nie jest bażantarnia!!!! nigdy nie była i nie będzie. Jeszcze jedno jeżeli ta droga będzie się dalej opóźniać i dojdzie do tragedii po tamtej stronie miasta to cała ta banda obrońców bażantarni Nowy elbląg trafi przed sąd po kolei z nazwisk !!! Jest opinia szpitala straży i policji. droga jest niezbędna.... Góra Chrobrego to nieużytek, a do bażantarni wszyscy jeżdżą i tak samochodami!!więc skończcie gadać te głupoty!!!!!
budować olać Nowy Eg (2025.04.10)
@Jawamwójtaniewybierałem - I wszędzie powtarzane te same slogany, że niszczona bażantarnia, że obwodnica, że las miejski. Planowana droga nawet nie zahacza o tą prawdziwą wielką Bażantarnię. Wszyscy co piszą, że przez tę drogę zniszczy się las, nie mają kompletnie pojęcia, jak wielki to jest las, gdzie się zaczyna i gdzie kończy, a jedynym ich wyjściem do Bażantarni jest polana z wiatami i tłoczenie piwska przy ognisku.
Ploterek (2025.04.10)