UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym budował… tu nie ma na co czekać. Konsultacje już były i gdzie wtedy było NE? Teraz się obudzili? Wyczuwam tu jakąś próbę lansowania się co niektórych osób. Zaistnienia w przestrzeni publicznej.

Budować budować

Anuluj