UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym budował… tu nie ma na co czekać. Konsultacje już były i gdzie wtedy było NE? Teraz się obudzili? Wyczuwam tu jakąś próbę lansowania się co niektórych osób. Zaistnienia w przestrzeni publicznej.
Budować budować