UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budować i przestać wreszcie debatować. Ile można??? To Rada Miejska z samym Panem Prezydentem powinna decydować o jakimkolwiek wariancie skoro nikt nie jest przeciwny budowie takiej czy innej ulicy a jak kto woli obwodnicy. Wszyscy chcą i mówią budować. Dla mnie bez znaczenia czy taki czy inny wariant. Najważniejsze żeby nie wybudowali takiej obwodnicy jak tę którą zalały wody pokopalniane.7,5 miliona złotych poszło z wodą lub pod wodę jak kto woli.