62
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brak działań na rzecz szkoły, np. termomodernizacja, remonty, to działania na szkodę majątku miasta iświadome doprowadzania do niszczenia mienia publicznego oraz działanie skierowane przeciwko mieszkańcom Zawady i Elbląga. Dzieci i dorośli mogą brać udział w zajęciach fizycznych na pełnowymiarowej sali gimnastycznej. W całym mieście takich przyszkolnych obiektów jest jeszcze tylko trzy. Ale mamy pecha. Po inwestycjach widać, że nasi włodarze ewidentnie faworyzują sp 18i sp11.Bo tam po niedopuszczeniu przez jakąś kontrolę techniczną, " bo walą się ściany " będą kierowani uczniowie sp9.Proste?
(2024.09.25)

info

3  
  1
Wygląda dzisiaj jakby Ruscy napadli....
(2024.09.25)

info

1  
  0
Kolejny klocek do piramidki to zabranie zamknięcie klas sportowych piłki ręcznej, pod pretekstem ich przeniesienia do sp3.Jak niby i po co niszczyć coś co funkcjonowało ponad 30 lat. Ale na Zawadzie, która jest chyba do zaorania. Jakby się kto pytał dziwnym trafem koszykówka w sp 11 ma się kwitnąco.
(2024.09.25)

info

1  
  0
Akurat w sp18,dzieci już chodzą na dwie zmiany, dalej są sp15 i sp1 podobno też zapchane. Czyli jednak szkoła z dużą ilością wolnych miejsc, np sp3?
(2024.09.25)

info

1  
  0
Wygląd zewnętrzny budynków szkoły nr.9 jest ważny ale czy nie stokroć ważniejsze są względy ekonomiczne !!!! Ludzie.... przecież na ogrzewanie tych obiektów w takim stanie jakim one są trzeba wydać krocie. Czy naprawę w tym urzędzie nikt tego nie analizuje. Z jakich pieniędzy opłacane jest ogrzewanie !!!!!
(2024.09.25)
Z pieniędzy podatników w tym mieszkańców Zawady!!! Wyobaz sobie że ci mieszkańcy chcą tej szkoły i jej ogrzewania. Jak nie było eko zielonych nikomu nie przeszkadzało ogrzewanie szkół tej czy innej. Wystarczy chcieć i wyremontować a jak nie to Pan Missan wiecej prezydentem nie będzie, bo go ludzie nie wybiorą.
(2024.09.25)
Sp9 ma dwa oblicza wewnątrz piękna nowoczesna z dużym potencjałem, na zewnątrz brzydka. Dzięki kolejnym dyrektorom, pracy nauczycieli i rodziców piękna, dzięki miastu brzydka, . Widać, że miastu nie zależy na budynkach chociaż z boisk orlika korzysta młodzież nie tylko z SP9.Jestem ciekawa ile będzie krzyku jak kawałek tynku uszkodzi komuś samochód lub nie daj Boże spadnie na jakieś dziecko. Czyja to będzie wina Przy okazji należało by też zadbać o tereny sportowe przy szkole. Pamiętam jak były ładne trybuny, zadbana bieżnia i skocznia w dal, Teraz to jest trawnik i gruz, Miasto czy nasze dzieci i wnuki muszą się bawić w takich warunkach?
(2024.09.25)
Czas na podejmowanie decyzji. Nikt nie uwolni nowych włodarzy od trudnych deklaracji wobec mieszkańców Osiedla Zawada oraz pracowników szkoły. Fakt: na zewnątrz SP9 wygląda jak "brzydkie kaczątko", w środku zaskakuje pomysłowością oraz nowoczenością. Jak to się stało? Po prostu :-) zaangażowanie cudownych rodziców, dzieciaków grona pedagogicznego i ludzi, którzy wierzą i nie oszczędzają pochwał, dają nadzieję, że warto. Myślę sobie, że każdy polityk, który właśnie dzięki głosom mieszkańców Zawady piastuje obecne stanowisko (nie tylko w UM) winien zadbać o swoich ludzi. O tych, dzięki którym właśnie jest tam, gdzie jest. Nie wymieniam z imienia i nazwiska, jednak wygląda na to, że niektórzy politycy mają swoich ulubieńców. Tak na dobranoc :-) Szkole podstawowej nr 9 to się po prostu należy. A, ważna sprawa, bądźmy dla siebie bardziej sympatyczni w komentarzach.
przyjaciel sp9 (2024.09.25)

info

7  
  0
Ta sprawa remontu i termomodernizacji trwa już od ponad dziesięciu lub i więcej... Pan Missan nie może powiedzieć że nic o tym nie wie. Wie i to dobrze bo za czasów Pana Wróblewskiego kiedy był wiceprezydentem o tę szkołę i jej remont walczyli i walczą nadal rodzice uczniów i mieszkańcy Zawady.
(2024.09.25)
Ta sprawa remontu i termomodernizacji trwa już od ponad dziesięciu lub i więcej lat. Pan Missan nie może powiedzieć że nic o tym nie wie. Wie i to dobrze bo za czasów Pana Wróblewskiego kiedy był wiceprezydentem o tę szkołę i jej remont walczyli i walczą nadal rodzice uczniów i mieszkańcy Zawady.
(2024.09.25)