UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z pieniędzy podatników w tym mieszkańców Zawady!!! Wyobaz sobie że ci mieszkańcy chcą tej szkoły i jej ogrzewania. Jak nie było eko zielonych nikomu nie przeszkadzało ogrzewanie szkół tej czy innej. Wystarczy chcieć i wyremontować a jak nie to Pan Missan wiecej prezydentem nie będzie, bo go ludzie nie wybiorą.


Anuluj