UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sp9 ma dwa oblicza wewnątrz piękna nowoczesna z dużym potencjałem, na zewnątrz brzydka. Dzięki kolejnym dyrektorom, pracy nauczycieli i rodziców piękna, dzięki miastu brzydka, . Widać, że miastu nie zależy na budynkach chociaż z boisk orlika korzysta młodzież nie tylko z SP9.Jestem ciekawa ile będzie krzyku jak kawałek tynku uszkodzi komuś samochód lub nie daj Boże spadnie na jakieś dziecko. Czyja to będzie wina Przy okazji należało by też zadbać o tereny sportowe przy szkole. Pamiętam jak były ładne trybuny, zadbana bieżnia i skocznia w dal, Teraz to jest trawnik i gruz, Miasto czy nasze dzieci i wnuki muszą się bawić w takich warunkach?