UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta sprawa remontu i termomodernizacji trwa już od ponad dziesięciu lub i więcej... Pan Missan nie może powiedzieć że nic o tym nie wie. Wie i to dobrze bo za czasów Pana Wróblewskiego kiedy był wiceprezydentem o tę szkołę i jej remont walczyli i walczą nadal rodzice uczniów i mieszkańcy Zawady.