A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale jak dramatycznie Słupsk wygląda
Przecież pan prezydent chwali się wśród znajomych że dokumenty dotyczące likwidacji SP 9 od dawna leżą w szufladzie i czekają na najlepszy moment.
Może rodzice przeprowadza termomodernizację, tak jak pomagają remontować szkole od środka, wspólnie z nauczycielami. Dorwać się do koryta i rozdawać kasę wśród znajomych, to są priorytety każdej w władz. Wstyd panie prezydencie (wielkość liter zamierzona) Niech pan nie myśli, że tak szybko się poddamy.
Szkoła z wielkim potencjałem. W środku piękna - dzięki nauczycielom i rodzicom. Tyle lat bez modernizacji elewacji - miasto powinno się wstydzić!
Koniecznie remont w SP9.Jedno dziecko już ją ukończyło, drugie w trakcie edukacji i o szkole oraz nauczycielach mogę mówić tylko w samych pozytywach. Niestety stan budynku z zewnątrz to szkoda słów.
Wyprowadzić dzieci na apel i kazać się uśmiechać. Tak jak cała Polska.
@RodzicR - Dokładnie, dyrektorzy nauczyciele i rodzice ratują naszą szkołę remontując wnętrza własnymi siłami. Już dawno obiecano remont elewacji i modernizację szkoły ale widać, że kolejne władze miasta mają inny pomysł na inwestycje choć przed wyborami oferują pomoc. Szkoda słów tylko kto będzie się tłumaczył kiedy coś niedobrego się stanie.
Czy musi dojść do tragedii żeby potraktować tę sprawę poważnie?
Przykre i straszne podejście pana prezydenta. Jak długo mamy czekać? Aż dzieciom na głowę posypie się elewacja? Wtedy odpowiedzialnością obarczymy opieszałość i lekkomyślność urzędniczą. Szkoła rozwojowa, w środku wyremontowana przez rodziców i nauczycieli, ale przecież SP11 zawsze musi być faworyzowana. Tak na prawdę pan prezydent nie remontując szkoły, marnuje pieniądze mieszkańców. Ta szkoła potrzebuje modernizacji już teraz!!!!
@Lalek - to prawda że tańczyłeś z Pad na dozynkach w jednej parze?
W Słupsku mieszkają ludzie tolerancyjni i otwarci. Biedroń został wybrany prezydentem miasta. A w Elblągu... Ludzie wciąż wierzą w partię która sieje nienawiść. To jak tu ma być lepiej???