UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czas na podejmowanie decyzji. Nikt nie uwolni nowych włodarzy od trudnych deklaracji wobec mieszkańców Osiedla Zawada oraz pracowników szkoły. Fakt: na zewnątrz SP9 wygląda jak "brzydkie kaczątko", w środku zaskakuje pomysłowością oraz nowoczenością. Jak to się stało? Po prostu :-) zaangażowanie cudownych rodziców, dzieciaków grona pedagogicznego i ludzi, którzy wierzą i nie oszczędzają pochwał, dają nadzieję, że warto. Myślę sobie, że każdy polityk, który właśnie dzięki głosom mieszkańców Zawady piastuje obecne stanowisko (nie tylko w UM) winien zadbać o swoich ludzi. O tych, dzięki którym właśnie jest tam, gdzie jest. Nie wymieniam z imienia i nazwiska, jednak wygląda na to, że niektórzy politycy mają swoich ulubieńców. Tak na dobranoc :-) Szkole podstawowej nr 9 to się po prostu należy. A, ważna sprawa, bądźmy dla siebie bardziej sympatyczni w komentarzach.

przyjaciel sp9