UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wygląd zewnętrzny budynków szkoły nr.9 jest ważny ale czy nie stokroć ważniejsze są względy ekonomiczne !!!! Ludzie.... przecież na ogrzewanie tych obiektów w takim stanie jakim one są trzeba wydać krocie. Czy naprawę w tym urzędzie nikt tego nie analizuje. Z jakich pieniędzy opłacane jest ogrzewanie !!!!!