UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak działań na rzecz szkoły, np. termomodernizacja, remonty, to działania na szkodę majątku miasta iświadome doprowadzania do niszczenia mienia publicznego oraz działanie skierowane przeciwko mieszkańcom Zawady i Elbląga. Dzieci i dorośli mogą brać udział w zajęciach fizycznych na pełnowymiarowej sali gimnastycznej. W całym mieście takich przyszkolnych obiektów jest jeszcze tylko trzy. Ale mamy pecha. Po inwestycjach widać, że nasi włodarze ewidentnie faworyzują sp 18i sp11.Bo tam po niedopuszczeniu przez jakąś kontrolę techniczną, " bo walą się ściany " będą kierowani uczniowie sp9.Proste?


Anuluj