UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat w sp18,dzieci już chodzą na dwie zmiany, dalej są sp15 i sp1 podobno też zapchane. Czyli jednak szkoła z dużą ilością wolnych miejsc, np sp3?


Anuluj