UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat w sp18,dzieci już chodzą na dwie zmiany, dalej są sp15 i sp1 podobno też zapchane. Czyli jednak szkoła z dużą ilością wolnych miejsc, np sp3?
Akurat w sp18,dzieci już chodzą na dwie zmiany, dalej są sp15 i sp1 podobno też zapchane. Czyli jednak szkoła z dużą ilością wolnych miejsc, np sp3?