UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas na podejmowanie decyzji. Nikt nie uwolni nowych włodarzy od trudnych deklaracji wobec mieszkańców Osiedla Zawada oraz pracowników szkoły. Fakt: na zewnątrz SP9 wygląda jak "brzydkie kaczątko", w środku zaskakuje pomysłowością oraz nowoczenością. Jak to się stało? Po prostu :-) zaangażowanie cudownych rodziców, dzieciaków grona pedagogicznego i ludzi, którzy wierzą i nie oszczędzają pochwał, dają nadzieję, że warto. Myślę sobie, że każdy polityk, który właśnie dzięki głosom mieszkańców Zawady piastuje obecne stanowisko (nie tylko w UM) winien zadbać o swoich ludzi. O tych, dzięki którym właśnie jest tam, gdzie jest. Nie wymieniam z imienia i nazwiska, jednak wygląda na to, że niektórzy politycy mają swoich ulubieńców. Tak na dobranoc :-) Szkole podstawowej nr 9 to się po prostu należy. A, ważna sprawa, bądźmy dla siebie bardziej sympatyczni w komentarzach.
przyjaciel sp9