UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak działań na rzecz szkoły, np. termomodernizacja, remonty, to działania na szkodę majątku miasta iświadome doprowadzania do niszczenia mienia publicznego oraz działanie skierowane przeciwko mieszkańcom Zawady i Elbląga. Dzieci i dorośli mogą brać udział w zajęciach fizycznych na pełnowymiarowej sali gimnastycznej. W całym mieście takich przyszkolnych obiektów jest jeszcze tylko trzy. Ale mamy pecha. Po inwestycjach widać, że nasi włodarze ewidentnie faworyzują sp 18i sp11.Bo tam po niedopuszczeniu przez jakąś kontrolę techniczną, " bo walą się ściany " będą kierowani uczniowie sp9.Proste?