UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląd zewnętrzny budynków szkoły nr.9 jest ważny ale czy nie stokroć ważniejsze są względy ekonomiczne !!!! Ludzie.... przecież na ogrzewanie tych obiektów w takim stanie jakim one są trzeba wydać krocie. Czy naprawę w tym urzędzie nikt tego nie analizuje. Z jakich pieniędzy opłacane jest ogrzewanie !!!!!


Anuluj