A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
SP 9 To bardzo dobra szkoła i niestety niedoceniana - a może to i dobrze, bo nie jest zatłoczona i dzieci nie siedzą sobie na głowie na szkolnych korytarzach jak w innych szkołach i uczą się w komfortowych warunkach. Szkoda, że się budynek marnuje. Termoizolacja załatwiłaby sprawę z dużymi rachunkami za ogrzewanie.
Pan Missan dzielnie kontynuuje niechęć swojego poprzednika do SP9.Rozdawnictwo i kolesiostwo to już tradycja. W debacie przedwyborczej z dumą mówił o wygaszaniu szkol. My rodzice łatwo się nie poddamy, niech pan nie będzie taki pewny, panie prezydencie
Missan po prostu SP9 widział kiedyś z okna i dlatego tak nie lubi. Brzydki widok miał.
@Polacy vs pisowcy - "Zapowiada że nastąpi wycofanie... " po protestach polityków opozycji i części mieszkańców przeciw regulacji rzek i budowy zbiorników retencyjnych. Czyli to co napisałem wcześniej sami dokonali wyboru. Polska język trudna a zwłaszcza czytanie txt ze zrozumieniem.
Ten to oszukał elblążan obiecując na łamach swojej telewizji podkastowej zieloną falę na sygnalizacji świetlnej. Przez 15 lat biedaczyna nie miał czasu na realizację obietnicy wyborczej. Oszust! Co do polityki dr nakrętki to przestrzegałam jak to będzie wyglądać. To uczeń motorówki i ćwierkacza obecnie nadal przez nich zdalnie sterowany i podtrzymujący przy życiu stworzony przez nich wysoce szkodliwy dla miasta układ marazmu bylejakości i niegospodarności. Trzeba być głupcem aby na nich głosować i teraz być zdziwionym że to wygląda jak wygląda. Naprawdę chyba trzeba nie mieć bladego pojęcia o lokalnej polityce a głos w wyborach oddawać za kawałek pizzy. Biada wam!
Zlikwidować urzędnikom samorządowym, szczególnie prezydentowi miasta, służbowe samochody, niech jeżdżą komunikacją miejską do pracy, z pracy i w innych celach, od razu zejdą na ziemią i być może zakasają rekawy, jedyna nadzieja na poprawę naszej mieszkańców codzienności!!!!!
A ci co rządzili przez ostatnie 8 lat co zrobili w tym temacie
Komuna, usuwa się niewygodne komentarze. (Mam na myśli takie nie wulgarne, nikogo obrażające, tylko takie prawdziwe)
A która szkoła jest starsza?
Chyba w takiej kolejności powinno się remontować.