88
12.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wcisła i Wróblewski - bądźcie dumni ze swoich osobowości bo pięknie wprowadziliście ten "port" i jego idee w ciemną d. upę. O d zawsze było wiadomo że będzie tylko okrojona turystyka - zobaczcie ile kajaków przepływa rocznie przez przekop. A motywem była propaganda że ruscy zatrzymują i aresztują całą naszą flotę gnającą do Elbląga. Trzeba być chorym na głowę by prosto w oczy wciskać kit o strategii, a jeszcze bardziej nieuleczalni i nietrzeźwi są ci co wojowali z rządem bo port mógłby wyglądać poważnie a nie śmiesznie. Wcisła zniknął bo mu powiedzieli niektórzy prawdę o jego chorobie, a Wróblewski w porcie się nie zatrudnił na traktorzystę tylko u rodaka Romanowskiego. A Missan? Jemu nadal wszystko wisi - "mnie wybrali, udzielę wywiadu". Będzie jeszcze gorzej aż do czasu gdy do miasta wróci honor i przyzwoitość elektoratu.
(2024.09.13)

info

5  
  4
Sytuacja jest dla wszystkich niezręczna. Wyznawcy wiary w port nie są skłonni przyznać, że z klepkami coś nie w porządku i uwierzyli. Nikt tego nie lubi. Hipokryci z PiS, PO nie bardzo mogą przyznać się do wykorzystywania wyznawców religii na użytek kampanii wyborczych a IV Port w Elblągu to bzdura. Będą się tak przepychać, odkładać w czasie obietnice budowy aby jak najdłużej smutna prawda o braku możliwości rozbudowy portu się nie ujawniła. Pewnie do następnej kampanii dociągną i będą dalej palić głupa a wyznawcy kłócić się kto zawalił. PO czy PiS
Czy (2024.09.13)

info

3  
  2
ten most ze zdjecia to bubel harleyowca, bez poboczy, bez chodnikow, bez drog rowerowych z pojedynczym waskim pasem. Przyklad niegospodarnosci wladz miejskich. Jak mozna bylo taki bubel pobudowac? Teraz ten trzeba zburzyc i zbudowac porzadny most z przynajmniej dwoma pasami, chodnikiem, droga dla rowerow. Jkaie stanowskio w tej sprawie przedstawi dr nakretka i tow motorowka? Kiedy konferencja w sprawie budoowy nowego mostu? Przeciez donek odblokowal miliardy euro z kpo a dr nakretka w kampani zapewniał ze to bedzie dobry czas dla elblaga bo rzad z PO i smaorzad z PO, poki co efektow brak a na moscie codziennie tworza sie korki.
oszukany przez PO (2024.09.13)

info

5  
  5
Narazie 2000 zapisanych w urzędzie pracy. Z pół roku 10 000.Ja wam wójta nie wybierałem.
obibok (2024.09.13)

info

4  
  3
Elblążanie są niezwykle cierpliwi. Całkiem spokojnie zawsze na coś czekają. Czekają na budowę portu, na budowę własnego źródła ciepła. Czekaja na obwodnicę, czekają na zagospodarowanie góry, na budowę stadionów a nawet na zieloną falę, którą ktoś obiecał 12 lat temu. Czekanie to elbląskie hobby.
Czy (2024.09.13)

info

5  
  3
CAŁOŚĆ miała być zrobiona przez PIS. Zrobili tylko przekop (piramidalna bzdura konstrukcyjna, już w 1948r planowano stały most wysokowodny i żadnych śluz), na żądanie prezesa do 17 września, jako pokaz dla Rosjan "siły PIS". Teraz mówią o zanurzeniu 4,5 m, a nie miało być 5 m zanurzenia? I najwieksza bzdura, trzeci most obrotowy, o którego jakość jest awantura (słuszna).
(2024.09.13)
Redaktorze RG: Pan Zgliński to jak ma na imię? Czytam redaktora wypociny sporadycznie, ale błędy to znak firmowy. Nic się nie zmieniło od wielu lat.
Spalony bezpiecznik (2024.09.13)
@Czy - Elblążanie NIE CHCĄ znać prawdy ! Ona jest niewygodna, ona pokazuje, że kupili bajki za 2 000 000 000 zł i nie zorientowali się, że ich chamsko i bezczelnie okłamują ! Jednak, kto z obywateli naszego pięknego miasta wybrał się na wycieczkę brzegiem rzeki do jej ujścia ? Kto popatrzył na mapę ? Kto porozmawiał z ludźmi od logistyki ? Kto zapytał panów Zglińskiego i Wcisłę o dyrektywę TEN-T i jej wymogi, których elbląski parking dla TiRów nie spełnia ? A może ktoś użył kalkulatora i policzył ile ma kosztować pogłąbienie rzeki, a ile TiRów musi zostać zaangażowanych, by ich parking jak miejsce przeładunku wyszedł na zero ? Za to dzięki Portelowi pan Zgliński ogłosił sukces, dostanie 37 000 zł miesięcznie ! KUPA szmalu ! Niestety rozmawiający z nim redaktor nie był na tyle dociekliwy by zapytać, czy ta kwota pokrywa miesięczne koszty funkcjonowania pana dyrektora i jego wesołej czeredki ! A jeśli nie pokrywa to znaczy, że dofinansują mieszkańcy, nieomal jak co roku od wielu już lat... Może w końcu do pana prezydenta Michała Missana powinien zapukać NIK i zapytać po co to wszystko i dlaczego tak długo ?! Oczywiście po gruntownej kontroli finansów parkingu dla TiRów za ostatnie 15 lat !
GłębokaMyśl (2024.09.13)
"Niezakończone jeszcze na całej długości rzeki pogłębienie toru wodnego do 4,5 m sprawia, że duże jednostki nie mogą do nas zawijać. " Pierwszy etap przewiduje tor wodny 2,5 / 60 m. Ten projekt powstał w 2019 roku za czasów populizmu i socjopatii. Pan dyrektor jeszcze się nie zorientował... ? ! A to pech !
GłębokaMyśl (2024.09.13)
@Spalony bezpiecznik - " Statystyka nie jest najlepsza - przyznaje Arkadiusz Zgliński, dyrektor Zarządu Portu Morskiego w Elblągu. " Czytaj dalej...
GłębokaMyśl (2024.09.13)