UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spalony bezpiecznik - " Statystyka nie jest najlepsza - przyznaje Arkadiusz Zgliński, dyrektor Zarządu Portu Morskiego w Elblągu. " Czytaj dalej...
GłębokaMyśl
@Spalony bezpiecznik - " Statystyka nie jest najlepsza - przyznaje Arkadiusz Zgliński, dyrektor Zarządu Portu Morskiego w Elblągu. " Czytaj dalej...
GłębokaMyśl