UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Elblążanie NIE CHCĄ znać prawdy ! Ona jest niewygodna, ona pokazuje, że kupili bajki za 2 000 000 000 zł i nie zorientowali się, że ich chamsko i bezczelnie okłamują ! Jednak, kto z obywateli naszego pięknego miasta wybrał się na wycieczkę brzegiem rzeki do jej ujścia ? Kto popatrzył na mapę ? Kto porozmawiał z ludźmi od logistyki ? Kto zapytał panów Zglińskiego i Wcisłę o dyrektywę TEN-T i jej wymogi, których elbląski parking dla TiRów nie spełnia ? A może ktoś użył kalkulatora i policzył ile ma kosztować pogłąbienie rzeki, a ile TiRów musi zostać zaangażowanych, by ich parking jak miejsce przeładunku wyszedł na zero ? Za to dzięki Portelowi pan Zgliński ogłosił sukces, dostanie 37 000 zł miesięcznie ! KUPA szmalu ! Niestety rozmawiający z nim redaktor nie był na tyle dociekliwy by zapytać, czy ta kwota pokrywa miesięczne koszty funkcjonowania pana dyrektora i jego wesołej czeredki ! A jeśli nie pokrywa to znaczy, że dofinansują mieszkańcy, nieomal jak co roku od wielu już lat... Może w końcu do pana prezydenta Michała Missana powinien zapukać NIK i zapytać po co to wszystko i dlaczego tak długo ?! Oczywiście po gruntownej kontroli finansów parkingu dla TiRów za ostatnie 15 lat !

GłębokaMyśl