UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wcisła i Wróblewski - bądźcie dumni ze swoich osobowości bo pięknie wprowadziliście ten "port" i jego idee w ciemną d. upę. O d zawsze było wiadomo że będzie tylko okrojona turystyka - zobaczcie ile kajaków przepływa rocznie przez przekop. A motywem była propaganda że ruscy zatrzymują i aresztują całą naszą flotę gnającą do Elbląga. Trzeba być chorym na głowę by prosto w oczy wciskać kit o strategii, a jeszcze bardziej nieuleczalni i nietrzeźwi są ci co wojowali z rządem bo port mógłby wyglądać poważnie a nie śmiesznie. Wcisła zniknął bo mu powiedzieli niektórzy prawdę o jego chorobie, a Wróblewski w porcie się nie zatrudnił na traktorzystę tylko u rodaka Romanowskiego. A Missan? Jemu nadal wszystko wisi - "mnie wybrali, udzielę wywiadu". Będzie jeszcze gorzej aż do czasu gdy do miasta wróci honor i przyzwoitość elektoratu.