Narazie 2000 zapisanych w urzędzie pracy. Z pół roku 10 000.Ja wam wójta nie wybierałem.obibok
Narazie 2000 zapisanych w urzędzie pracy. Z pół roku 10 000.Ja wam wójta nie wybierałem.