UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten most ze zdjecia to bubel harleyowca, bez poboczy, bez chodnikow, bez drog rowerowych z pojedynczym waskim pasem. Przyklad niegospodarnosci wladz miejskich. Jak mozna bylo taki bubel pobudowac? Teraz ten trzeba zburzyc i zbudowac porzadny most z przynajmniej dwoma pasami, chodnikiem, droga dla rowerow. Jkaie stanowskio w tej sprawie przedstawi dr nakretka i tow motorowka? Kiedy konferencja w sprawie budoowy nowego mostu? Przeciez donek odblokowal miliardy euro z kpo a dr nakretka w kampani zapewniał ze to bedzie dobry czas dla elblaga bo rzad z PO i smaorzad z PO, poki co efektow brak a na moscie codziennie tworza sie korki.

oszukany przez PO