UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ten most ze zdjecia to bubel harleyowca, bez poboczy, bez chodnikow, bez drog rowerowych z pojedynczym waskim pasem. Przyklad niegospodarnosci wladz miejskich. Jak mozna bylo taki bubel pobudowac? Teraz ten trzeba zburzyc i zbudowac porzadny most z przynajmniej dwoma pasami, chodnikiem, droga dla rowerow. Jkaie stanowskio w tej sprawie przedstawi dr nakretka i tow motorowka? Kiedy konferencja w sprawie budoowy nowego mostu? Przeciez donek odblokowal miliardy euro z kpo a dr nakretka w kampani zapewniał ze to bedzie dobry czas dla elblaga bo rzad z PO i smaorzad z PO, poki co efektow brak a na moscie codziennie tworza sie korki.
oszukany przez PO